MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11796100
nr 1179 6100
Byrå
1950-tal, Teak, Treman Möbelfabrik, längd: 60 cm, djup: 30 cm, höjd: 62 cm
Kondition: Fanérskador i bakkant
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:50:04
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr